O nas

Apartamenty APT wkraczają w dorosłość. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, obsługując tysiące rezerwacji i przyjmując dziesiątki tysięcy gości. Wracacie do nas, a to znak, że robimy kawał świetnej roboty! Jednak nie lubimy stać w miejscu, a stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dlatego macie pewność, że u nas poczujecie się lepiej, niż w domu.

Atuty

Gdy coś pokochasz, chcesz pokazać jego piękno każdemu. Tak było w naszym przypadku. Kochamy Kołobrzeg, jego energię, otwartość, ludzi tu mieszkających oraz ten kapryśny klimat. Chcemy pokazać magię tego miejsca naszym turystom, dlatego w naszej ofercie nie znajdują się przypadkowe miejsca. Skupiamy się na komforcie i świetnej lokalizacji. Cenimy sobie jakość i ludzi, którzy okazują nam zaufanie.

Nasza misja

Chcemy być miejscem, za którym będziecie tęsknić. Takim, które spowoduje radość na myśl o nadchodzącym przyjeździe. Chcemy, abyście wiedzieli, że Was znamy, Wasze upodobania i rytuały. U nas zarezerwujecie swój ulubiony apartament. Dopilnujemy, aby miejsce było przygotowane tak, jak to lubicie. Naszym marzeniem jest, abyście czuli się u nas tak, jakby to było Wasze miejsce na ziemi.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu zarówno mailowego jak i telefonicznego. Jesteśmy pod telefonem do późnych godzin, a na maile odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.

  Adres firmy
  ul. Perłowa 18, 78-100 Kołobrzeg
  Telefon (Ola): +48 509 560 425
  Telefon (Tomek): +48 731 985 552
  Email: kontakt@apartamenty-apt.pl

  Śledź nas:

  Search

  Compare listings

  Compare